NEDJELJA PRESVETOG TROJSTVA

Objavljeno   

NEDJELJA PRESVETOG TROJSTVA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 5Bonifaclje; Dorotej; Valerija
UTO 6Norbert; Artemiie; Berto; Paulina
SRI 7Koloman, Robert, Radoslav
ČET 8Tijelovo; Medardo, žarko; Vilim
PET 9Efrem; Ranko
SUB 10Bogumil; Dijana; Greta
NED 11 10. KROZ GOD. Barnaba, ap.; Borna

 

Sljedeće nedjelje sveta misa je redovito u Ličkom Osiku u 11,00 sati.

U četvrtak slavimo blagdan Tijelova. Sveta misa sa tradicionalnom procesijom i Presvetim Oltarskim sakramentom je u 11,00 sati. 

Sljedeće subote u župi sv. Ante Padovanskog u Ličkom Novom počinje duhovna priprema za župni blagdan. Sve svete mise predvode oci karmelićani iz Gospića. U subotu je sveta misa u 18,00 sati, u nedjelju u 9,00 sati, a za daljnji raspored će se znati na vrijeme.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se