DVADESETA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

DVADESETA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 21Pio X. papa; Hermogen
UTO 22BDM Kraljica; Vladislava
SRI 23Ruža Limska; Filip Benicije
ČET 24Sv. Bartol apostol; Bariša
PET 25Ljudevit kralj; Patricije
SUB 26Rufin; Zefirin
NED 27 21. KROZ GOD. Monika; Honorat; Časlav

 

Sljedeće nedjelje sveta misa je redovito u Ličkom Osiku u 11,00 sati.

Naša župa organizira hodočašće 3. rujna u Ludbreg u svetište Predragocjene Krvi Kristove na Svetu nedjelju. Svečanu koncelebriranu svetu misu u 10,00 sati predvodi krčki biskup mons. Ivica Petanjek u zajedništvu sa svečenicima i biskupima. Autobus kreće iz Gospića u 6,00 sati. Nastavlja prema Ličkom Osiku, Naselju i Perušiću. Cijena hodočašća je 25 €. Prijaviti se možete u župnom uredu ili nakon svetih misa.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se