Dvadeset i peta nedjelja kroz godinu

PET 29Sv. Mihael, Gabriel i Rafael arkandeli
SUB 30Sv. Jeronim; Honorij; Jerko
NED 1 26. KROZ GOD. Terezija od Djeteta Isusa; Remigije

Sljedeće nedjelje sveta misa u 9,00 sati slavi se u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli jer je prva nedjelja u mjesecu. Misa u 11,00 sati redovito je u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku.

Svakog jutra mise su u župnoj kapeli u 8 sati.

U petak slavimo arkanđele sv. Mihaela, Gabrijela i Rafaela. Sveta misa kod kapele sv. Mihovila u Vukšiću je u 17,00 sati.

Pozivamo roditelje 2. i 7. razreda da preuzmu prijavnice za sakramente pričesti i krizme za svoju djecu.

Povodom proslave Matijeva je izašao novi broj župnog lista Providnosti. Istog možete nabaviti u našim crkvama. U ovom broju su događaji i vijesti od Uskrsa do ovog jesenskog vremena.