DVADESET I SEDMA NEDJELJA KROZ GODINU

DVADESET I SEDMA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 9Dionizije Aerop.;lvan Leonard
UTO 10Franjo Borgia; Daniel i dr.
SRI 11Ivan XXIII. papa; Prob
ČET 12Serafin, Maksimilijan
PET 13Eduard, Edo; Hugolin
SUB 14Kalist papa; Ljeposlav; Divna
NED 15 28. KROZ GOD. Terezija Avilska; Rezika; Valter

 

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9,00 i 11,00 sati. 

Svakog dana su listopadske pobožnosti i sveta misa. Krunica počinje u 17,30, a u 18,00 sati je sveta misa.

U petak 13. listopada sjećamo se svih žrtava Široke Kule i okolnih mjesta. Svetu misu u 17,00 sati predvodi policijski kapelan iz Siska don Ivo Borić. Nakon svete mise kod spomenika svim žrtvama biti će komemoracija, polaganje cvijeća i svijeća i molitva za sve tragično preminule. 

U subotu hodočastimo Majci Božjoj Sinjskoj. Cijena puta je 30 €. Kako se nije prijavio dovoljan broj hodočasnika iz naše župe, mi ćemo se pripojiti sa župom Gospić te će polazak biti ispred katedrale u Gospiću.

U utorak u 14,00 sati župni vjeronauk ima 3. razred, a u 15,00 sati osmi razred. U sakristiji se mogu uzeti knjižice za pečate za 0,50 centi, a potičemo i sve ostale koji se nisu prijavili za sakramente da uzmu prijavnice.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se