DVADESET I DEVETA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

DVADESET I DEVETA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 23Ivan Kapistran; Ivanko
UTO 24Antun M. Claret; Jaroslav
SRI 25Krizant i Darija; Katarina K.
ČET 26Demetrije; Dmitar; Zvanimir
PET 27Sabina, Kontardo; Gordana
SUB 28Šimun i Juda Tadej, apostoli
NED 29 30. KROZ GOD. Mihovil Rua; Narcis; Darko

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9,00 i 11,00 sati.

U utorak župnu katehezu u 14,00 sati ima 3. razred, a u 15,00 sati osmi razred.

U srijedu ćemo skupljati po našoj župi plodove zemlje i namirnice za naša sjemeništa, Caritas itd. Svaki prilog je dobrodošao.

Svakog dana su listopadske pobožnosti. Molitva krunice počinje u 17,30, a sveta misa je u 18,00 sati.

U četvrtak se pozivaju mladi i svi koji se tako osjećaju na krunicu i svetu misu. Također su pozvani i osmaši kako bi se priključili ovoj grupi kako bi se mogli pripremati za Susret hrvatske katoličke mladeži u Gospiću sljedeće godine.

Naša župa organizira hodočašće u Međugorje 4. i 5. studenog. Prijaviti se možete nakon svetih misa u sakristiji ili u župnom uredu. Cijena puta je 60 €. Kod prijave bi najbolje bilo uplatiti put jer se bus brzo puni kako bi rezervirali svoje mjesto.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se