TRIDESETA NEDJELJA KROZ GODINU

PET 3Martin Porres; Hubert
SUB 4Sv. Karlo Boromejski; Dragutin
NED 5 31. KROZ GOD. Srijemski mučenici; Mirko

Listopadske pobožnosti su još u ponedjeljak i utorak. Krunica počinje u 17,00 sati, a sveta misa je u 17,30.

U srijedu slavimo blagdan Svih Svetih. Misno slavlje u 9,00 sati slavi se u Širokoj Kuli, a u 11,00 sati u Ličkom Osiku.

U četvrtak na Dušni dan sveta misa je u Ličkom Osiku u 11,00 sati.

U utorak je župna kateheza u 14,00 sati za drugi razred, a u 15,00 sati  za sedmi razred.

Susret mladih je u četvrtak u 19,00 sati.

Hvala svima koji su dali svoj plodove zemlje. Hvala i onima koji su svoj dar dali u novcu. Ukoliko netko nije bio kod kuće svoj dar može donijeti u župni ured.

U subotu hodočastimo u Međugorje. Vozit će autobus na kat. Polazak je u 7,00 sati iz naselja u Ličkom Osiku. Nakon naselja hodočasnike će pokupiti kod crkve i na gospićkom kolodovoru. Tko još nije uplatio neka to napravi.

Hrvatski Caritas skuplja pomoć za Bliski istok. Svoju donaciju možete dati na donacijski telefon 0609010 ili na žiro broj Caritasa.

Sljedeće nedjelje sveta misa u 9,00 sati slavi se u Širokoj Kuli, a u 11,00 sati u Ličkom Osiku.