TRIDESET I DRUGA NEDJEJA KROZ GODINU

PET 17Elizabeta Ugarska; lgor
SUB 18Posv. bazilika sv. Petra i Pavla
NED 19 33. KROZ GOD. Krispin; Elizabeta; Salomeja

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9,00 i 11,00 sati.

Župni vjeronauk utorkom je prema redovitom rasporedu. Ovog tjedna katehezu imaju 3. i 8. razredi.

U srijedu je u KIC-u Gospiću u 18,00 sati predstavljanje knjige Kosinjska tiskara.

U četvrtak je sveta misa u 17,00 sati.  Nakon mise u četvrtak biti će euharistijsko klanjanje, a u 18,00 sati pjevači imaju probu zbora.

U petak je misa u 17,00 sati. U 17,30 mladi imaju susret.

U subotu obilježavamo Dan sjećanja na Vukovar i Škabrnju. Svi ste pozvani upaliti lampion za ova dva grada heroja.

U vukovaru misu u 13,00 sati predvodi nuncij Lingua, a u Škabrnji je sveta misa u 11,00 sati.

Svakog jutra mise u 8,00 sati ima župnik preč. Luka Blažević u župnoj kapeli.

Naša župa organizira školu tambure. Svi zainteresirani mogu se prijaviti g. Đaniju Findriku do 26. studenog. On će biti i voditelj same škole.

U sakristiji nakon svetih misa možete nabaviti nove katoličke kalendare kao i ostali katolički tisak.