Upiši se u školu tambure i postani tamburaš!

Upiši se u školu tambure i postani tamburaš!

Naša župa sv. Josipa organizira školu tambure pod geslom: "Upiši se u školu tambure i postani tamburaš!"

Škola tambure će se održavati u našem Pastoralnom centru dva puta tjedno po jedan sat u skupinama po 10 polaznika.

Zainteresirani se mogu javiti g. Đaniju Findriku do 26. studenog 2023. godine.

Prijaviti ili upisati se mogu dječaci i djevojčice od 9 - 20 godina, ali ako ima netko želju za učenjem ili prisjećanjem sviranja iznimno mogu i stariji.

Kako je rekao naš župnik preč. Luka Blažević, važno je djecu osloboditi ulice i drugih beskorisnih ponuda kojih je u današnje vrijeme na pretek.  Naša crkva i naš Pastoralni centar uvijek su otvoreni za djecu i mlade.

Svi zainteresirani mogu se javiti Đaniju Findriku na broj 098 415 985.