Otvorena je službena web stranica za SHKM u Gospiću

Objavljeno   

Otvorena je službena web stranica za SHKM u Gospiću

Pripreme za Susret hrvatske katoličke mladeži u Gospiću dobro napreduju a to se može vidjeti i po pokretanju nove web stranice SHKM-a.

Od sada sve informacije ezane uz taj događaj možete pronaći na ovome linku 

 https://shkm.gospicko-senjska-biskupija.hr/

Posjetite stranicu i saznajte sve o prijavama volontera, informacijama o prijavama sudionika koje će biti otvorene od 4. siječnja 2024. Također, na stranici se nalazi Priručnik sa katehezama za pripremu mladih na susret, a s kojim ćemo vas upoznati malo kasnije. Osim toga, na stranici možete upoznati članove organizacijskog odbora ili saznati nešto novo o biskupiji domaćinu.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se