Sveti Nikola posjetio našu župu

U utorak 5. prosinca popodne čim je pao mrak našu župu je posjetio djeci najmiliji svetac sv. Nikola.

Djeca su Nikolu dočekali veselom pjesmom, molitvom i prigodnim recitacijama koje su pripremili uz svoje vjeroučiteljice Mariju Milinović Marković i Bebu Romac.

Krampus je djeci htio podijeliti šibe, ali anđeo je odmah te šibe pokupio jer su ove godine sva djeca bila dobra.

Prije samog pojavljanja sv. Nikole preč. Nikola Turkalj je predvodio službu riječi, a djeca su pročitala molitvu vjernika.

Hvala svima koji su sudjelovali u ovoj akciji i samom Nikoli koji nije zaboravio Lički Osik.

Sveti Nikola, moli za nas!