TREĆA NEDJELJA DOŠAŠĆA

ČET 21Petar Kanizije; Snježana
PET 22Honorat; časlav; Zenon
SUB 23Ivan Kentijski; Viktorija; Vilka
NED 24 4. Ned. Došašća Badnjak; Adam i Eva (post)

Svakog jutra zornice su u 7,00 sati i u subotu je zadnja zornica.

U utorak je župni vjeronauk redovito.

U utorak u 18,00 sati se u gospićkoj katedrali je sveta misa jer je treća godišnjica preminuća našeg prvog biskupa mons. Mile Bogovića. Misu će predvoditi šibenski biskup mons. Tomislav Rogić.

U srijedu se pozivaju svi u 9,00 sati koji su u mogućnosti na kićenje naše crkve.

Sljedeće nedjelje je 4. nedjelja došašća i ujedno je i Badnjak. Ujutro su svete mise u 9,00 i 11,00 sati u Ličkom Osiku. Misa polnoćka u 21,00 sat slavi se u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli, a u 23,00 sata u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku.

Ovih dana će stići velike figure za jaslice koje će biti pokraj crkve pa tko može sudjelovati u pomoći i prilogu, svaki prilog je dobrodošao.