Obilježavanje sv. Nikole na Ličkom Osiku

Objavljeno   

Sveti Nikola je obradovao učenike razredne nastave u Područnoj školi Široka Kula i Matičnoj školi. Učenici su oduševljeno pljeskom i pjesmom dočekali svetog Nikolu koji im je podijelio prigodne poklone, slatkiše i igračke.

Posebno je svečano bilo u Područnoj školi Široka Kula koju j je sveti Nikola prvi put pohodio . Učenike su tom prigodom posjetili predstavnici Grada Gospića na čelu s dogradonačelnicom gospođom Martom Grgurić i darovali ih poklon paketima i školskim priborom.

Djeca su plesom, pjesmom i recitacijom oduševila goste. Ravnatelj Caritasa velečasni Luka Blažević je i ove godine pomogao školi u realizaciji obilježavanja ovog blagdana donirajući slatkiše i igračke.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se