TREĆA VAZMENA NEDJELJA

PET 19Konrad; Ema; Rastislav; Marta
SUB 20Marcijan, Teotim, Vilim
NED 21 4. Uskrsna. Anzelmo; Goran

Sljedeće nedjelje svete mise su u Ličkom Osiku u 9,00 i 11,00 sati. Na svetoj misi u 11,00 sati će nam biti posebno svečano jer slavimo Prvu pričest. Molimo prvopričesnike da dođu ranije kako je dogovoreno.

Župni vjeronauk je ponedjeljkom u 15,00 sati za krizmanike (osmi razred)  u utorkom za pričesnike u 14,00 sati (3. razred)

U petak u 17,00 sati biti će ispovijed za prvopričesnike, njihove roditelje i ostalu rodbinu.

Mole se svi volonteri iz župe koji su se prijavili za SHKM u Gospiću da 19.4.  u petak  u 17,00 sati dođu na susret u kino Korzo radi dogovora oko zaduženja.

Za sam susret mladih, ako ima još netko da se želi prijaviti za smještaj mladih - to može učiniti do 20. travnja. Stvarno vas potičemo da se prijavite jer je odaziv slab ili nikakav.