Radovi napreduju

Uz Božju pomoć krenuli su opet radovi oko uređenja unutrašnjih prostorija našega Pastoralnog centra. Glavne radove žbukanja zidova izvodi Leovac Gradjenje iz Brdovca pokraj Zaprešića pod vodstvom gospodina Anđelka Leovac. Prikupilo se nešto novaca pa će se raditi polako tj. koliko će dozvoljavati mogućnosti. Bitno je da se uvijek nešto radi oko Pastoralnog centra da bi on danas sutra mogao zasjati u punom sjaju. Radnici su vrijedni i marljivi, ali i župljani rado uskoče u pomoć ako nešto zatreba. Svi se možete uključiti u ovu akciju da bi Pastoralni centar profunkcionirao jer je potrebno dosta toga još napraviti jer to je župna građevina koja će trajati i imati svoju funkciju u budućnosti.