Udruga Ličana "Vila Velebita" iz Virovitice u posjetu

Objavljeno   

Slavonski Ličani su 28. lipnja posjetili našu župu. Sami su izrazili želju da bi slavili svetu misu u najstarijoj crkvi u Lici; u crkvi Duha Svetoga u Mušaluku. Svetu misu je predvodio župnik Luka Blažević. Nakon svete mise članovi udruge posjetili su Perušić i pećinski park Grabovaču. Nakon završenog susreta gdje su se prisjetili svojih korijena najavili su da će opet doći posjetiti svoju rodnu Liku koja je mjesto bogatog kulturno-povijesnog naslijeđa u kojem je vladavina Turaka ostavila brojne tragove.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se