Zajedništvo u radu

Objavljeno   

„Rad raste iz ljubavi; znak je ljubavi i za svoj cilj ima ljubav.” Čitajući ove riječi Sv. Josemarije u našim se srcima mogu pojaviti pitanja koja vode iskrenom dijalogu s Bogom: Zašto radim? Radim li dobro? Što želim postići kroz svoj rad? Ta pitanja nam mogu pomoći da se sjetimo da cilj naših života nije „proizvoditi stvari”, već ljubiti Boga. „Svetost se ne sastoji od toga da svakim danom činimo sve teže stvari, nego da ih svaki dan činimo s više ljubavlju.”

Ovim uvodom želimo pohvaliti naše župljane koje ćete primijetiti na slikama koji su svoje slobodno vrijeme darovali za rad i uređenje našega Pastoralnog centra. Radovi lijepo napreduju, ali još uvijek ima dosta toga za raditi. Na ovaj način se svi mogu priključiti svojim doprinosom u rad naše župe. Hvala svima!

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se