Mladi opet u akciji

Objavljeno   

U utorak 18. studenog 2014. godine opet su se skupili naši mladi sa svojom vjeroučiteljicom Leonardom Ružičkom da izrade neki predmet za Došašće koje je pred nama. Prošli utorak izrađivali su adventske vjenčiće, a sada male svjećnjake koji mogu ukrasiti svaki obiteljski stol u ovom vremenu pred nama.

Kao što su rekli, adventske vijence i male svijećnjake ponudit će vjernicima u nedjelju Krista Kralja i sva sredstva koja će se skupiti uputit će se za najpotrebnije iz naše župe.

Uvijek su pohvalne sve akcije koje se rade, a pogotovo sada pred veće blagdane pred nama. Tada su svi najosjetljiviji za one koji su u potrebi. Najbitnije je što mladi imaju srca odvojiti svoje slobodno vrijeme za više ciljeve. Neka ih dragi Bog za sve to nagradi.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se