Stigla je nova PROVIDNOST

Objavljeno   

Dragi vjernici i župljani župa Ličkog Osika i Široke Kule!

Stigao je novi broj našeg župnog lista Providnosti uoči blagdana Božića. Naš župni list možete pregledati na dnu stranice u rubrici Providnost, ali svoj primjerak si također možete nabaviti u crkvi nakon svetih misa ili u župnom uredu.

U novom broju naći ćete Biskupovu božićnu poruku, raspored bogoslužja za vrijeme ovih blagdana, raspored blagoslova obitelji i još puno puno toga.

Budite zauzeti župljani i vjernici naših župa i nabavite si ovaj božićni broj Providnosti jer u njemu ćete naći svašta korisno za svoj duhovni rast.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se