Božićna priredba učenika u OŠ Lički Osik

Objavljeno   

U utorak 23. prosinca 2014. godine u OŠ dr. Franje Tuđmana u Ličkom Osiku priređena je Božićna priredba učenika. Na ovaj način svečano je obilježen kraj jednog razdoblja, tj. kraj 1. polugodišta na veselje svih učenika jer nije bilo zaključivanja ocjena.

Sama priredba je započela "Lijepom našom". Nakon himne sve okupljene je pozdravio ravnatelj škole g. Antonio Milinković. Zahvalio je učenicima i učiteljima, ali i svim ostalim djelatnicima na radu i trudu kroz ovo razdoblje koje je iza nas.

Nakon pozdrava učenici su izveli svoje točke, igrokaze, scenske prikaze i još puno puno toga. Kraj priredbe zaključili su tamburaši setom božićnih pjesama te je priredba završila jednim velikim pljeskom.

Ovime je završeno 1. polugodište i počinju zimski praznici za sve učenike i Bogu zahvaljujemo na tome!

 

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se