Blagoslov župnog dvora

Objavljeno   

Blagoslov župnog dvora

Na blagdan Sveta tri kralja ili na Bogojavljenje tradicionalno je i blagoslovljen župni dvor. Kako tamo dolazi puno ljudi molilo se za sve nakane onih koji će doći kod župnika, ali i za njega samog jer on živi u njemu.

Nakon blagoslova uslijedilo je kratko zajedničko druženje onih koji su se našli na samom blagoslovu.

Nakon blagoslova župnog dvora župnik Luka Blažević krenuo je dalje u blagoslov obitelji te bi danas trebao i završiti kako je i planirano.

Ako netko nije bio kod svoje kuće za vrijeme blagoslova obitelji neka se slobodno javi u župni ured pa će se dogovoriti naknadni blagoslov.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se