Radovi u Pastoralnom centru

Objavljeno   

Ovih dana u našem Pastoralnom centru radi se svaki dan. Vrijedni župljani Mate Fajdić iz Budaka i Robert Jure Nikšić iz Široke Kule odvojili su svoje slobodno vrijeme kako bi pomogli oko završetka našeg Pastoralnog centra.

Ovih dana se radi na postavljanju gipsanih ploča u velikoj dvorani da bi se sakrile grede i cijevi koje su već prije postavljene. Ta dvorana će u budućnosti služiti za razne aktivnosti, od raznih tribina, aktivnosti mladih, a i dobro će doći za slavljenje svetih misa u zimskim vremenima kada je poprilično hladno u našoj crkvi.

Ukoliko netko želi pomoći svojim prilogom u dovršetku Pastoralnog centra to može učiniti na

Žiro račun župe: PBZ IBAN: HR032340009-1100145366,

OIB župe: 36093029456 ili donijeti svoj prilog u župni ured.

Svakog koji je pomogao Bog će obilato nagraditi!

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se