Osvojeno 3. mjesto na Vjeronaučnoj olimpijadi

Objavljeno   

Osvojeno 3. mjesto na Vjeronaučnoj olimpijadi

U četvrtak 19. veljače 2015. godine učenice iz OŠ dr. Franje Tuđmana Lički Osik ostvarile su 3. mjesto na Biskupijskom natjecanju ili na Vjeronaučnoj olimpijadi koja je održana u 1. Osnovnoj školi Ogulin.

 

Na natjecanju su sudjelovale: Leonarda Murgić, Petra Knežević, Maja Lasić i Tea Krpan. Za natjecanje ih je pripremala mentorica Ivančica Krpan. Nije bilo lako ostvariti tako visoko mjesto, ali trud i vježbanje se isplatilo, premda je malo nedostajalo za prvo mjesto koje vodi na državno natjecanje na Krk, tj. ove godine je Krčka biskupija domaćin. Tema ovogodišnje Vjeronaučne olimpijade bila je II. vatikanski koncil. Na natjecanju su sudjelovale 23 Osnovne škole i 9 Srednjih škola.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se