Prvo sviranje Marine Marković u crkvi

Na petu vazmenu nedjelju 06. svibnja 2012. uzveličala je misno slavlje svojim sviranjem po prvi puta u crkvi svetog Mateja u Širokoj Kuli, Marina Marković kči Darka i Katice rođene Tonković, naša župljanka učenica četvrtog razreda O.Š. Lički Osik i drugi razred glazbene škole Jure Turića u Gospiću a vodi ju profesorica Lucijana Sčurić.

Tko pjeva dvostrko moli a onaj tko pjeva i svira još je bliže Bogu. Misno slavlje predvodio Župnik vlč. Luka Blažević uz asistenciju vlč.Ivice Tolle, đakona.

Marina je tako lijepo i skladno svirala bez treme , da nismo mogli vjerovati da joj je prvi nastup u crkvi , dobila je veliki aplauz o čemu govori koliko je truda uloženo

Sretno Marina!!!