Humanitarna akcija za starije i nemoćne

Objavljeno   

Dana 09. svibnja vjeronaučna skupina O.Š. dr. Franje Tuđmana Lički Osik na čelu s vjeroučiteljem Ivicom Tollom u suradnji s vlč. Lukom Blaževićem ravnateljem Caritasa Gospičko-senjske biskupije posjetili smo ih i razveselili darovima Dom Za Starije i Nemoćne Osobe Gospić, Penzionerski i staracki Dom, i to u povodu Majčinog dana i dana obitelji,humanitarne akcije koje namjeravamo i dalje nastaviti tijekom godine i uzveseliti ljude starije i nemoćne dobi. Proveli smo vrijeme u ugodnom razgovoru, a kroz Dom nas je provela ravnateljica Doma sa svojim osobljem.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se