Radna akcija u Mušaluku

Radna akcija u Mušaluku

U subotu 2. svibnja 2015. godine Mušalučani su se primili posla oko uređenja okoliša oko crkve.

Pred nama je blagdan Duhovi te se zbog toga htio urediti okoliš oko crkve kao i samu crkvu jer nosi ime Duha Svetoga. Posadilo se cvijeće, pokosila trava... To je crkva koja stoji tu već stoljećima, a sagradio ju je pop Marko Mesić

Po slikama je vidljivo tko je sve sudjelovao i svakoga neka Bog nagradi za trud i doprinos.

Duhovi su 24. svibnja ovog mjeseca i svečanu svetu misu u 11 sati predvodit će mons. Ivan Miklenić, glavni urednik Glasa koncila iz Zagreba.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se