7. Vazmena nedjelja

Objavljeno   

7. Vazmena nedjelja

7. USKRSNA NEDJELJA

Kroz sljedeći tjedan slavit će se u Katoličkoj Crkvi:

P. Feliks, Ivan I. papa
U. Celestin, Teofil, Rajko
S. Bernardin Sijenski; Akvila
Č. Eugen, Krispin, Viktor
P. Jelena, Renata, Rita
S. Deziderije, Željko, Želimir
N. PEDESETNICA - DUHOVI

Župna kateheza za Prvopričesnike i Krizmanike odvija se redovito prema rasporedu.

Sljedeće nedjelje slavi se blagdan DUhova. Sveta misa slavi se u 9 sati u Ličkom Osiku. Svečanu svetu misu u 11 sati u crkvi Duha Svetoga u Mušaluku predvodi mons. Ivan Miklenić, glavni urednik Glasa Koncila.

Za susret sa sv. Ocem Franjom u Sarajevu se autobus popunio. Ako tko još nije platio put neka dođe do župnog ureda.

Svibanjske pobožnosti počinju svaki dan u 18 sati. Nakon krunica i litanija slavi se sveta misa. Posebno se pozivaju djeca i mladi da dođu zahvaliti svojoj nebeskoj Majci za sve milostii koje daje svaki dan.

Mole se Prvopričesnici da u nedjelju dođu na misu s roditeljima u 9 sati u Lički Osik, jer je misa u 11 sati u Mušaluku zbog haljinica i dogovora za Prvu sv. Pričest.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se