TRODNEVNA DUHOVNA OBNOVA

Objavljeno   

U našoj župi u tijeku je trodnevnica koju predvodi dr. fra Ivo Pavić.

Prvog dana trodnevnice propovjednik je pozvao na odricanje od zla i na važnost promjene vlastitog života.

U tijeku propovijedi izrazito je naglasio kako je potrebno držati se Božjih zapovijedi da bismo baštinili Božji blagoslov. Drugog dana program je bio na otvorenom gdje je bila pripravljena bina sa zvučnicima. Bio je nešto veći broj vjernika nego prvoga dana. Fra Ivo je govorio o važnosti otvaranja Duhu Svetome, jer on nas osposobljava za vršenje Božje volje.

Trodnevnicu su glazbeno uzveličali i nama dobro poznati mladi vis Angelus, koji su pratili pjesmom cijelokupni program.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se