Pouzdanje u Boga

Objavljeno   

Pouzdanje u Boga

Drugi dan trodnevnice uoči srebrnog jubileja vlč. Luke predvodio je biskupijski kancelar i župnik u Perušiću i Baškim Oštarijama vlč. Marinko Miličević.

U koncelebraciji su sudjelovali župnik Luka Blažević i ekonom biskupije vlč. Nikola Turkalj.

Vlč. Marinko je u svojoj propovijedi naglasio pouzdanje u Boga. Bez toga ne može nitko ništa. Svatko na svom životnom putu kad tad shvati da je Bog neizmjerna ljubav koja nas prati gdje se god nalazili.

Prvo čitanje i psalam pročitala je Andrijana Klarić, a župni zbor je svojim pjevanjem uzveličao misno slavlje.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se