3. dan trodnevnice

Objavljeno   

3. dan trodnevnice

U subotu 18. srpnja treći dan trodnevnice uoči srebrnog jubileja svećeništva vlč. Luke Blaževića predvodio je o. Marko Šop, dehonijanac iz Zagreba koji je inače rodom iz ovih krajeva, točnije iz Kosinja.

Svakog vjernika je pozvao da slijedi Isusa u malim dijelima jer se jedino tako dolazi do slave Božje. Ono što nas ljude muči svakog dana trebamo predati Isusu kako bi nas on mogao voditi na našim životnim putevima.

Prvo čitanje i psalam pročitala je Andrijana Piasevoli Klarić, a molitvu vjernika pročitao je župnik Luka Blažević. Pjevanje na svetoj misi predvodio je župni zbor.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se