19. NEDJELJA KROZ GODINU

19. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas je 19. nedjelja kroz godinu i u ovom tjednu koji je pred nama slavimo u Katoličkoj Crkvi:

10. P LOVRO đakon, Lovorko, Laura, Klaudije
11. U Klara Asiška, Jasna, Jasminka, Suzana, Rufin
12. S Ivana Franciska de Chantal, Franjka, Francika
13. Č Poncijan i Hipolit, Poncije, Antioh, Maksim
14. P Maksimilijan Marija Kolbe, Kova, Koviljka
15. S UZNESENJE BDM - VELIKA GOSPA
16. N
20. KROZ GODINU Stjepan Ugarski, Rok,

Iduće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

U subotu je naš veliki kršćanski blagdan Velika Gospa. Svi možete nabaviti BILTEN MAJKE BOŽJE KRASNARSKE gdje se može naći program misa uoči samog blagdana kao i na samu proslavu.

U Klancu su svete mise redovito dopodne i popodne.

Od tiska se može nabaviti Glas koncila i ostali katolički tisak koji bi trebao biti u svakoj obitelji za nedjeljnim stolom.

Tu je i naša knjiga Povijest župa Lički Osik i Široka Kula koju možete nabaviti u sakristiji nakon svetih misa ili u župnom uredu po promotivnoj cijeni od 50 kuna. Veliko je to bogatstvo za svaku župu jer se u njoj nalaze vjerodostojne povijesne činjenice koje su pisane perom naših prethodnika.