21. nedjelja kroz godinu

Objavljeno   

21. nedjelja kroz godinu

Isus traži od svojih učenika da izaberu: ili On ili otići od njega! Oni znaju: Isus ih nikada neće prevariti. Ostaju uz Isusa. Nemaju se kamo vratiti. Svu su nadu položili u Isusa, odrekli su se dotadašnjeg načina života, sve su ostavili i pošli za njim. Isus je za apostole zaista Svetac Božji. Petar u ime svih drugih kaže Isusu, da nemaju kome (drugome) otići. Samo si Ti Taj, Jedan i Jedini i s Tobom ostajemo i u Tebi! Samo dalje za Isusom! Treba biti i naš odabir!

Prvo čitanje na svetoj misi pročitala je Josipa Mareković, psalam je odpjevao župni zbor, a drugo čitanje pročitala je Petra Knežević.

Molitvu vjernika pročitala su ministranti.

Svete mise u 9 i 11 sati slavljene su u Ličkom Osiku i predvodio ih je župnik.

Na svetoj misi u 11 sati krštena je Lana Prša.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se