24. nedjelja kroz godinu

24. nedjelja kroz godinu

Što vi kažete tko sam ja?“ U tome pitanju stoji temelj učeničkog identiteta. Jesam li dosljedan svojim životnim obećanjima i započetim putovima? Kakav sam dakle? S čim ili s kim se poistovjetiti, biti isti. Kršćanin svoj identitet traži u Isusu, u svome shvaćanju Krista, u mjeri prihvaćanja Krista. Želimo li Kristov identitet, valja nam Krista prihvatiti, s njime trpjeti i umrijeti sebi samima. Uz Krista suputnika imamo i Krista supatnika.

Svetim misama proslavljena je 24. nedjelja kroz godinu. Svete mise su slavljene u župnoj crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku.

Slike su sa svete mise u 11 sati.