U našim školama obilježen Dan kruha

Objavljeno   

U našim školama obilježen Dan kruha

U srijedu 14. listopada 2015. u OŠ dr. Franje Tuđmana u Ličkom Osiku i u Područnoj školi u Širokoj Kuli Obilježeni su Dani kruha i zahvale za sve plodove zemlje.

Posebno svečano bilo je u PŠ Široka Kula. Župnika vlč. Luku Blaževića i vjeroučitelja Tomislava Klarića dočekala su djeca koja pohađaju tu školu sa svojim roditeljima. Uz pomoć svoje učiteljice Vesne Krbavac lijepo su uredili stol na kojem su izložili različite krušne proizvode. Uslijedio je blagoslov svega pripremljenog. Nakon blagoslova djeca i roditelji su kušali sve što su pripremili i sve je bilo jako fino.

Nakon Široke Kule vlč. Luka se uputio u matičnu školu u kojoj su djeca takođet puno toga pripremila.

Uz blagoslov i nekoliko recitacija lijepo su obilježeni Dani kruha.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se