33. nedjelja kroz godinu

Objavljeno   

33. nedjelja kroz godinu

33. NEDJELJA KROZ GODINU

Kroz sljedeći tjedan slavit će se u Katoličkoj Crkvi:

P. Gertruda, Edmund
U.
Elizabeta Ugarska
S. Posveta bazilike Sv. Petra i Pavla
Č. Janja Asiška, Matilda
P. Feliks iz Valoisa, Srećko
S.
Prikazanje BDM, Gospa od Zdravlja
N.
KRIST KRALJ

 

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati. Nakon podnevne svete mise biti će godišnje Klanjanje u našoj župi i izloženo Presveto i moći će se svatko doći pomoliti cijelo popodne do 5 sati kada će biti završni blagoslov.

Vjeronauk za sakramente je redovito.

 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se