1. NEDJELJA DOŠAŠĆA

1. NEDJELJA DOŠAŠĆA

Kroz sljedeći tjedan slavit će se u Katoličkoj Crkvi:

P. Andrija apostol
U. Natalija, Berislav
S. Blanka, Bibijana
Č. Franjo Ksaverski, Lucije
P. Ivan Damaščanski, Barbara
S. Sabina, Kristina
N. 2. NEDJELJA DOŠAŠĆA, sv. Nikola

• 1. nedjeljom došašća započeli smo novu liturgijsku godinu. Na župnoj misi u 11 sati predstavljeni su ovogodišnji krizmanici. Molimo za naše krizmanike da se lijepo pripreme za primanje sakramenta kršćanske zrelosti.
  • Vjeronauk za sakramente je redovitim rasporedom.
  • Mise zornice su svako jutro u 7 sati.
  • Sljedeće nedjelje na svetoj misi u 11 sati biti će predstavljanje ovogodišnjih prvopričesnika. Molimo roditelje prvopričesnika da zajedno sa svojom djecom budu na misi.
  • Roditelji koji žele darove za svoju djecu od svetog Nikole neka dođu prijaviti djecu u župnom uredu.
  • Stigli su kalendari za novu 2016 godinu. U sakristiji i župnom uredu možete kupiti jednolisne i 12-lisne kalendare i kalendar "Danica".