2. NEDJELJA DOŠAŠĆA

Objavljeno   

2. NEDJELJA DOŠAŠĆA

2. NEDJELJA DOŠAŠĆA

Kroz sljedeći tjedan slavit će se u Katoličkoj Crkvi:

P. Ambrozije, Marin
U. Bezgrješno začeće BDM
S. Valerija, Zdravka - KVATRE
Č. Gospa Loretska
P. Damaz papa - KVATRE
S. Ivana Franciska Chantal - KVATRE
N. 3. NEDJELJA DOŠAŠĆA

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

U utorak na blagdan Bezgrješnog začeća BDM papa Franjo u Rimu otvara posebnu Godinu milosrđa.

Biskupi će u svojim biskupijama to napraviti na 3. nedjelju došašća.

Zornice su svakog jutra u 7 sati. Pozivaju se svi koji mogu da naprave malu žrtvu, a puno će toga postići.

Sljedeća nedjelja je nedjelja Caritasa. Sva milostinja koja će se skupiti ići će za potrebe Caritasa. Župljani mogu svoje namirnice donijeti i u župni ured ili ostaviti u Lidlu pokraj blagajne. Te sve namirnice podijelit će se najpotrebnijima za ove blagdane koji su pred nama.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se