Kršten je Ivica Grivičić

Objavljeno   

Kršten je Ivica Grivičić

U petak 11. prosinca 2015. godine u 19 sati u kapeli župnog stana obredu krštenja pristupio je Ivica Grivičić rođen 6. listopada 1974. u Gospiću. Kum na krštenju je bio Tomislav Kulaš.

Krštenje je vodio preč. Luka Blažević.

Uvijek je lijepo vidjeti odraslu osobu kako pristupa sakramentima, a pogotovo krštenju. Uvijek se ide za pretspostavkom da je osoba dovoljno poučena vjerskim istinama i kršćanskim obvezama i da je dolično uvedena u život kršćanske zajednice, osobito u nedjeljno župno slavlje.

Gospodin Ivica je ispunio sve ove uvjete i ovom prilikom mu čestitamo na sakramentima kršćanske inicijacije. Neka mu Krist bude uvijek dragi vođa i da uvijek korača njegovim stopama.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se