Svaka žrtva je slatka

Objavljeno   

Svaka žrtva je slatka

Koliko je svaka žrtva slatka moći će posvjedočiti ova djeca koju možete vidjeti na fotografijama.

Za vrijeme trajanja zornica nije im bilo teško dignuti se ranije iz kreveta za razliku od svojih prijatelja iz škole kako bi mogli prisustvovati na svetoj misi. Na taj način radili su žrtvu kako bi prve sate svoga dana posvetili Gospodinu.

U srijedu 23. prosinca preč. Luka Blažević na kraju mise zornice kao znak nagrade za žrtvu svakome je poklonio jednu čokoladu dužine od 1 metar. Koliko su bili sretni, moglo se vidjeti na njihovim licima.
 

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se