Završilo je 1. polugodište u školi

Objavljeno   

Završilo je 1. polugodište u školi

U srijedu 23. prosinca 2015. godine završilo je 1. polugodište za sve učenike osnovnih i srednjih škola. Pred djecom su sada praznici kako bi se odmorili od školskih obaveza, ali i promislili kako bi u drugom polugodištu mogli popraviti neke stvari na sebi i u školi.

Svečano je bilo u OŠ dr. Franje Tuđmana u Ličkom Osiku.

U 11 sati započela je svečana priredba za kraj polugodišta koju su pripremila djeca sa svojim učenicima. Na prirebi se moglo vidjeti raznih nastupa, od najmanjih do najvećih.

Kakvo je ozračje vladalo najbolje prikazuju slike.

Svim učenicima želimo sretne i blagoslovljene blagdane i da ne zaborave da se Isus rodio i zbog njih.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se