Misa zahvalnica za 2015. godinu

Objavljeno   

Misa zahvalnica za 2015. godinu

Svetu misu zahvalnicu povodom završetka građanske godine na Silvestrovo u župnoj crkvi sv. Josipa predvodio je župnik Luka Blažević.

Istaknuo je kako je godina dana prošla, svatko se sjeća dobrih i loših stvari. Ali, ipak Bogu možemo zahvaliti na svemu dobru u kojem smo se zatekli.

Možemo mu reći "Hvala" na prisustvovanim svetim misama, na svetoj pričesti koju tada primamo. Na ovaj način svatko može napraviti svoj ispit savjesti te u Novoj godini koja nam dolazi svojim djelima to pokazati.

U osvrtu na proteklu godinu i zahvalu Bogu za sve što smo kao pojedinci i zajednica učinili, župnik je potaknuo i na molitvu za oproštenje zbog učinjenih propusta i pogreški.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se