5. NEDJELJA KROZ GODINU

5. NEDJELJA KROZ GODINU

Kroz sljedeći tjedan slavit će se u Katoličkoj Crkvi:

P. Jeronim Emilijani, Jerko
U. Apolonija, Zora
S. PEPELNICA (post i nemrs)
Č. Gospa Lurdska
P. Damjan, Zvonimir
S. Katarina Ricci, Kristina
N. 1. KORIZMENA NEDJELJA

Sljedeće nedjelje na 1. korizmenu nedjelju svete mise su u 9 i 11 sati u Ličkom Osiku.

U ponedjeljak je Dekanatski sastanak u našoj župi.

U srijedu na Pepelnicu ili Čistu srijedu počinje Korizma. Sveta misa s obredom pepeljenja je u 18 sati. Nakon svete mise susret ima molitvena zajednica. U srijedu je također zapovijedani post i nemrs. Držimo i na taj način do naše vjere!

U četvrtak je Gospa Lurdska. Sveta misa će biti u 18 sati u Širokoj Kuli.

U petak počinjemo s pobožnošću Križnog puta koji počinje u 17:30, a nakon njega slavit će se sveta misa.

U nedjelju naša Biskupija počinje s korizmenim hodočašćima na Udbinu. Na 1. korizmenu nedjelju je predviđen naš dekanat. Možete se javiti u župnom uredu zbog lakšeg organiziranja autobusa.

Tečaj za brak započet će 22. veljače u 19 sati u Gospiću.

Za hodočašće u Poljsku povodom godine milosrđa još se uvijek možete javiti jer ima još nekoliko slobodnih mjesta.