Putem Križa na Vukavi

Putem Križa na Vukavi

Na nedjelju Muke Gospodnje ili Cvjetnicu  20. ožujka 2016. godine u 15 sati vjernici su krenuli putem Križa na brdu Vukavi u Širokoj Kuli. Križni put je predvodio mjesni župnik Luka Blažević.

Kroz Križni put razmišljalo se o Isusovoj muci tj. Njegovoj kalvariji. Svatko je sigurno kroz postaje mogao razmišljati o svojim križevima, a ima ih svatko.

Na kraju Križnog puta vlč. Luka uputio je vjernicima nekoliko riječi: "Svi znamo da ovdje ne bi bili da pokojni Jure Nikšić nije sagradio ovaj Križni put. Pomolili smo se za sve pokojne koji su nam dragi te napravili malu žrtvu u ovom lijepom danu.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se