5. VAZMENA NEDJELJA

5. VAZMENA NEDJELJA

U ovom tjednu koji je pred nama slavimo:

25 P MARKO EV., Marko, Klarencije, Maroje, Ermin
26 U Kleto, Pashazije, Julije, Stanislav, Višnja
27 S Ozana Kotorska, Euzebije
28 Č Petar Chanel, Ljudevit M. Grignion, Vital
29 P KATARINA SIJENSKA
30 S Pio V. papa, Venancije

1 N 6. USKRSNA, Josip Radnik, Jeremija, Žigmund

U ponedjeljak slavimo sv. Marka evanđelista. Sveta misa je u Budaku u 17 sati i predvodi ju vlč. Dragutin Goričanec. Prvopričesnici zbog slavlja u Budaku nemaju župnu katehezu, već tko može neka dođe u Budak.

U utorak neka krizmanici dođu u 18 sati po svoje haljine za krizmu. Tko ne može doći u utorak, može doći u srijedu u 18 sati. Taksa koja je određena za krizmu je 100 kuna.

U srijedu u 20 sati svoj susret ima molitvena zajednica.

U petak u 21 sat probu zbora imaju zboraši.

Sljedeće nedjelje svete mise su u 9 sati u Širokoj Kuli, a u 11 sati u LIčkom Osiku.

U 11 sati u našoj župi je slavlje svete potvrde. Svetu misu predvodi biskup mons. Mile Bogović, a sakrament potvrde će primiti 34. djece.

1. svibnja u nedjelju sjećamo se smrti popa Frana Biničkog. Neka nam svima bude u molitvama kao i ovogodišnji krizmanici.