7. VAZMENA NEDJELJA

7. VAZMENA NEDJELJA

U ovom tjednu koji je pred nama slavimo:

9 P Izaija, Dionizije, Pahomije, Herma, Beata
10 U Ivan Merz, Gospa Trsatska
11 S Franjo Hieronim, Zvjezdana
12 Č Leopold Bogdan Mandić, Nerej, Ahil
13 P Gospa Fatimska, Servancije, Agneta
14 S MATIJA AP., Mate, Matko, Matea
15 N DUHOVI - PEDESETNICA, Izidor, Sofija, Sonja

Župna kateheza je prema redovitom rasporedu.

Svaki dan molitva krunice počinje u 18:30 sati i u 19 sati je sveta misa.

U četvrtak slavimo svetog Leopolda Bogdana Mandića. Njegovi moći imamo i u oltaru u Ličkom Osiku kao i njegov kip u crkvi.

U petak slavimo Gospu Fatimsku. Njezin kip je također u našoj crkvi. Krunica je u 18:30 i u 19 sati sveta misa.

U subotu na spomendan sv. Matije molitva krunice u 18:30 biti će u crkvi Duha Svetoga u Mušaluku te je iza krunice sveta misa u 19 sati. Ovom svetom misom će se završiti Devetnica Duhu Svetomu kojom se pripremamo za blagdan Duhova.

Sljedeće nedjelje je blagdan Duhova. Sveta misa u 9 sati je u Ličkom Osiku, a u 11 sati u crkvi Duha Svetoga u Mušaluku.