Hvala i čast BDM - Završetak svibanjskih pobožnosti

Hvala i čast BDM - Završetak svibanjskih pobožnosti

U utorak 31. svibnja 2016. godine dali smo hvalu i čast BDM koju smo častili osobito u njezinom mjesecu svibnju.

Svetu misu u 19 sati predvodio je župnik Luka Blažević.

Na misi su sudjelovali i ovogodišnji prvopričesnici kako bi mogli zahvaliti nebeskoj Majci na primljenim milostima ovih dana, a pogotovo na tome što su u nedjelju koja je iza nas pristupili Oltaru Gospodnjem.

Započeli smo mjesec svibanj sv. Josipom, a završili s Marijom, a svaki dan slavili svetu misu gdje se Isus prikazuje pod prilikama kruha i vina. Koliko je to bogatstvo za nas i koliko je sve svetkovina BDM bilo u mjesecu svibnju. To nas sve obogaćuje i spaja - progovorio je preč. Luka Blažević u svojoj propovijedi.

Prvo čitanje i psalam proćitala je Lidija Njari, a drugo čitanje Katica Marković.

Molitvu vjernika su pročitali prvopričesnici

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se