11. NEDJELJA KROZ GODINU

11. NEDJELJA KROZ GODINU

XI. NEDJELJA KROZ GODINU

Kroz sljedeći tjedan slavit će se u Katoličkoj Crkvi:

P. Sv. ANTUN PADOVANSKI
U. Valerije, Rufin
S. Sv. Vid,  Modest
Č. Franjo Regis, Gvido
P. Laura, Nevenka
S. Marcela, Ljubo
N. 12. NEDJELJA KROZ GODINU

Sutra u ponedjeljak sveta misa je u našoj župi u 9 sati.

U srijedu molitvena zajednica ima svoj susret u 20 sati.

U četvrtak se u Ogulinu održava Biskupijski susret ministranata. Prijevoz je organiziran pa se mole još oni koji se nisu odlučili da potvrde svoj polazak.

U srijedu je blagoslov crkve sv. Vida u Kvartama u 17 sati.

Na spomendan sv. Antuna Padovanskog, svete mise su u Ličkom Novom u 11 i 17 sati. Misu u 11 sati predvodi naš biskup mons. Zdenko Križić.

U subotu će đakon Mišel Grgurić primiti sakramenat svetog reda u gospićkoj katedrali. Budimo svi zajedno s njime u molitvama kako bi što zauzetije mogao obavljati svoje svećeničke dužnosti za našu biskupiju.

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.