23. NEDJELJA KROZ GODINU

23. NEDJELJA KROZ GODINU

U ovom tjednu što je pred nama slavimo:

5 P Majka Terezija iz Kalkute, Urban, Teodor, Božidar
6 U Zaharija pr., Eleuterij, Magnus
7 S Marko Križevčanin, Regina, Dragica
8 Č MALA GOSPA, Hadrian, Amon, Serafina
9 P Petar Claver, Hijacint, Hijacinta
10 S Nikola Tolentinski, Pulherija, Sebastijan
11 N 24. KROZ GODINU, Adelfo, Gašpar, Bonaventura

Sutra počinje škola pa svima školarcima želimo da ova školska i vjeronaučna godina bude plodonosna za njih kao i za njihove učitelje.

U srijedu molitvena zajednica se okuplja u 17 sati ispred Pastoralnog centra u Ličkom Osiku te kreće u posjet župi Sinac.

Sljedeće nedjelje svete mise su u 9 i 11 sati u Ličkom Osiku.

U četvrtak je Mala Gospa. Blagdan nebeske zaštitnice župe Rođenja BDM u Buniću u Udbinskom dekanatu predslavi u nedjelju 11. rujna u 10 sati biskup u miru Mile Bogović u suslavlju mjesnog župnika Stipe Zebe i ostalih svećenika biskupije. Misu će prenositi HRT.