33. NEDJELJA KROZ GODINU

33. NEDJELJA KROZ GODINU

U ovom tjednu koji je pred nama slavimo:

14 P Nikola Tavelić, Nikolina, Nikoleta
15 U Albert Veliki, Albertina, Sidonija
16 S Margareta Škotska, Gertruda, Gera
17 Č Elizabeta Ugarska, Alfej i Zakej
18 P Posveta bazilike sv. Petra i Pavla, Roman
19 S Obadija pr., Maksim, Matilda, Salomeja
20 N KRIST KRALJ, Feliks iz Valoisa, Srećko, Edmund

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati. Nakon svete mise u 11 sati biti će izloženo Presveto i moći ćemo cijelo popodne doći pokloniti se Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. Završetak župnog klanjanja biti će u 17 sati sa svečanim blagoslovom.

Nakon svetih misa u 9 i 11 sati u našem Pastoralnom centru biti će besplatna provjera sluha, pa svi koji žele mogu doći provjeriti svoj sluh.

U subotu je ministrantski sastanak u 10 sati.

Župna kateheza za sakramente je redovito.

Molitvena zajednica ima svoj susret u srijedu u 20 sati.

U četrvtak smo svi pozvani zapaliti svijeće za Vukovar, za grad koji je podnio žrtvu za cijelu našu Domovinu. Odazovimo se.