Biskupijski susret mladih

Objavljeno   

27.04.2013. godine u Otočcu je održan Biskupijski susret mladih Gospoćko-senjske biskupije. Preko 300 mladih se okupilo iz svih župa naše biskupije u Gackoj dolini. Iz naše župe je prisustvovalo desetak mladih. Susret je započeo nagovorom vlč. Ivana Filipovića te se nastavilo sv. misom koju je predvodio naš biskup Mile Bogović, a mladima na misnom slavlju pridružio se i gradonačelnik Mario Barković i Hrvoje Ostović, zamjenik gradonačelnika. Biskup je poručio mladima da se ničega ne smiju bojati jer su oni "proljeće" naše biskupije. Mladi su nastavili program na Fortici, POU i završili klanjanjem u crkvi.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se