PETA KORIZMENA NEDJELJA

PETA KORIZMENA NEDJELJA

U ovom tjednu koji je pred nama slavimo:

PON 3 Siksto; Krest; Svevlad

UTO 4 Izidor Seviljski; Žiga; Strahimir

SRI 5 Vinko Ferrerskl; Berislav

ČET 6 Vilim; Celzo; Rajko

PET 7 Ivan de la Salle, Herman

SUB 8 Dionlzije; Diogen; Klement

NED 9 CVJETNICA, Marija Kleofina, Demetrije Srijemski

Sljedeće nedjelje na Cvjetnicu svete mise su u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati. Ne trebate se brinuti za maslinove grančice jer će one stići u našu župu do kraja ovog tjedna.

Župni vjeronauk je redovito.

U utorak se pozivaju roditelji osmaša koji se pripremaju za sakrament potvrde da dođu u župni ured u vremenu od 18 do 19 sati podignuti molbe za krizmu.

U srijedu je u našoj župi velika ispovijed u 17 sati.

U srijedu u 18 sati biti će slavljena sveta misa za sve žrtve koje su eshumirane prošle godine na području Ličkog Osika iz vremena II. svjetskog rata. U ime biskupa svetu misu će predvoditi kancelar biskupije preč. Marinko Miličević.

U četvrtak u Pastoralnom centru u 19 sati je tribina. Svi ste pozvani. Gost predavač je prof. dr. Josip Jurčević.

Ukoliko netko ne stigne u srijedu na ispovijed u našoj župi, to može učiniti u četvrtak u Perušiću u 17 sati i u petak u Gospiću također u 17 sati.

U petak je Križni put u 17:30 sati i nakon toga sveta misa.